Prawo cywilne

Prawo cywilne reguluje wiele aspektów życia każdego człowieka. Często nie zdajemy sobie sprawy, iż konkretne czynności, jakie wykonujemy, wynikają wprost z przepisów kodeksu cywilnego. Nawet zawarcie popularnej umowy – zlecenia, czy zakup sprzętu w systemie ratalnym, uregulowane są właśnie przez tę ustawę.

W momencie, w którym pojawiają się kłopoty natury prawnej, spór na tle wykonania umowy, czy niejasności związane z interpretacją przepisów, konieczna jest pomoc prawnika. Nasza Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów oraz osób fizycznych w zakresie prawa cywilnego, zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i podczas sporu, który swój finał znajduje w sądzie.

Reprezentacja prawna

Reprezentacja prawna Klientów to dbanie o ich interesy, a przede wszystkim działanie jako pełnomocnik przed urzędami administracji państwowej wszystkich szczebli. Prowadzimy sprawy między innymi z zakresu prawa zobowiązań, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, a także odszkodowań i dochodzenia wierzytelności. Podejmując się reprezentacji, dokładnie analizujemy konkretny problem na podstawie przedłożonej dokumentacji oraz rozmowy z Klientem.

Kolejnym etapem współpracy jest wskazanie optymalnego rozwiązania, które – w porozumieniu z Klientem – realizujemy na mocy udzielonego pełnomocnictwa. Postępowanie cywilne wymagające rozstrzygnięcia sądowego prowadzimy do jego prawomocnego zakończenia. Sporządzamy apelacje, zażalenia, opinię prawne, pisma procesowe.

Pomoc prawna

Oferta kancelarii to również pomoc prawna dla wszystkich, którzy poszukują rozstrzygnięcia problemów związanych z interpretacją oraz stosowaniem przepisów. Zajmujemy się obsługą osób fizycznych, jak również podmiotów gospodarczych. Podczas pierwszego spotkania z Klientem gruntownie analizujemy opisaną sytuację, oferując wsparcie w zakresie zaopiniowania dokumentów lub ich przygotowanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Sprawy cywilne, którymi się specjalizujemy oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam skutecznie dbać o interesy naszych Klientów, dzięki czemu wiele spraw kończonych jest polubownie, jeszcze w fazie rozmów i ustaleń pomiędzy stronami. Zapraszamy do kontaktu. Nasi prawnicy szczegółowo zapoznają się z opisanym przez Państwa problemem, proponując sposoby jego rozwiązania.

Zebrane przez wiele lat doświadczenie zawodowe i życiowe pozwala nam na profesjonalne i skuteczne prowadzenie spraw.

Potrzebujesz porady prawnej?

Call Now Button